Adana'dan Türkiye'ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar - Elyricsy

Elyricsy

Kadınca Paylaşım Platformu

Adana’dan Türkiye’ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar

Adana'dan Türkiye'ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar
103 Views

Adana’dan Türkiye’ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar

Adana’da Ziyapaşa, Gürselpaşa ve Uğurmumcu ilçelerinde 3 şubesi bulunan ve ünlülerin kuaförü olarak tanınan Ziya Hizar, Türkiye’den sonra dünyaya açılmayı hedefliyor.

Boyalı Saç Rengini Açmak İçin Doğal Yöntemler!

Adana’ya gelen sanatçı, oyuncu, fenomen ve influencer’ın gözdesi olan ünlü kuaför Ziya Hizar, daha önce Özge Ulusoy, Wilma Elles, Şebnem Schafer, Ece Gürsel, Ivana Sert, Didem Taslan, Feride Hilal Akın, Simge Ünal, Gamze Balım, Açelya Kartal, Doğa Bekleriz gibi isimlerle çalıştı. Adana’da gerçekleşen bütün kültür sanat etkinliklerinde saç ve makyaj konusunda tercih edilen 1 numaralı isim yeteneğinden dolayı Ziya Hizar olmakta. Başarıları ile adından sadece Adana’da değil Türkiye genelinde de söz ettiren sevilen kuaför Ziya Hizar, Türkiye’nin 81 ilinde ve dünyanın en metropol ülkelerinde “franchise” hizmet vererek, adını dünyaya duyurmak istiyor.

Adana’dan Türkiye’ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar

Adana’nın en ünlü kuaförü olarak adını duyuran Ziya Hizar, düşüncelerini ifade ederken şu cümleleri kullandı: “Adana’ya yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimizi kendi yerimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok ünlü ile çalıştığımız için ayrıca gururluyuz. Öncelikle hedefim Türkiye’nin her yerinde şubelerimin bulunması. Daha sonraki hedefim ise dünyada özenle seçilmiş birkaç metropol ülkede şube açmak. Bu tabii ki bir ekip işi. Tek başıma hiçbir şey başaramazdım. Arkamda benimle birlikte çalışan çok yetenekli binlerce insan var. Ekibimi, Adana’yı ve ülkemi çok seviyorum. Kuaför ve makyaj alanında bir Türk’ün adını dünyaya duyurmak için sabırsızlanıyorum. Beni seven ve destekleyen herkese minnettarım…”

Lüks, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile büyük emek veren ünlü iş insanı Ziya Hizar’ın işletmesinde yapılan işlemler: kalıcı makyaj, kaş ve dudak kontur, lazer epilasyon, kuaför gelin VİP bölümü, ombre, mikro kaynak, özel gün saç ve makyajları, saç kesimi, saç boyama ve güzellik merkezi işlemleri…

Adana’dan Türkiye’ye Ünlülerin Kuaforü! Ziya Hizar

ZİYA HİZAR SOSYAL MEDYA HESAPLARI

INSTAGRAM: https://instagram.com/ziyahizar
@ziyahizar
@ziyahizarugurmumcu
@ziyahizargurselpasa
@ziyahizarziyapasa
@ziyahizargelinleri
@aykuthizar
FACEBOOK: https://www.facebook.com/ziya.hizar
WEB SİTESİ: https://www.ziyahizar.com
WHATSAPP: +90 506 880 74 51

Lütfen Sosyal Ağlarda Paylaşın!