Alper Erözer’den Yeni Şarkı "Saçları Sarı" Diyor!

Alper Erözer’den Yeni Şarkı “Saçları Sarı” Diyor!

Alper Erözer’den Yeni Şarkı “Saçları Sarı” Diyor!

Şarkıları, tarzı ve yakışıklılığıyla genç kuşağın sevilen ismi şarkıcı Alper Erözer, yepyeni teklisi olan ‘Saçları Sarı’ adlı yeni parçasını 1 Ekim’de müzikseverlerin beğenisine sundu. İşte Detayları…

İpek Amber’in Yeni Teklisi “Sen Mi Yarattın?”

Alper Erözer’den Yeni Şarkı “Saçları Sarı” Diyor!

Başarılı genç müzisyen Alper Erözer, yeni teklisi olan ‘Saçları Sarı’ adlı şarkısının sözü ve müziği Mert Kıyak, düzenlemesi ise Özkan Meydan imzası taşıyor. Şarkının Mix-Masteringini Dijital Meydan, görsel yönetmenliğini Eren Yıldız üstlenirken Alişan Günay Yıldırım’ ın yönetmen koltuğunda oturduğu video klip NetD Müzik kanalında müzikseverlerin karşısında hazır.

17 Şarkılık Sürpriz Albüm…

Genç yıldızın ’Saçları Sarı’ adlı yepyeni şarkısı DMC etiketiyle 1 Ekim Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında yayınlanırken, genç star Alper Erözer hayranlarına yeni albüm müjdesi de verdi. Hayranlarının karşısına bu defa sürprizlerle çıkmayı planlayan Alper Erözer’in birbirinden iddialı 17 şarkılık yeni albümü Ocak ayında sevenleri ile buluşacak. Alper Erözer Prodüksiyon etiketiyle yayınlanacak olan albümdeki tüm şarkıların sözü ve müziği Alper Erözer imzalı.

Alper Erözer Saçları Sarı Şarkı Sözleri

Aylardır stüdyoda sıkı bir çalışma temposu yürüterek hazırlıklarını tamamlayan Türk popunun genç ismi Alper Erözer, 17 şarkılık albümde hayranlarını şaşırtacak sürprizler yapmaya hazırlanıyor.

Alper Erözer’den Yeni Şarkı “Saçları Sarı” Video

Bir önceki yazımız olan Mümin Sarıkaya'nın Yeni Şarkısı "Doydum Acılara" başlıklı makalemizde "Doydum Acılara", Elyricsy ve Mümin Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında elyricsy

Check Also

Tuğba Hatun Sezen Aksu şarkısı "Kaybolan Yıllar"

Tuğba Hatun Sezen Aksu şarkısı “Kaybolan Yıllar”

Tuğba Hatun Sezen Aksu şarkısı “Kaybolan Yıllar” Sevilen sanatçı Tuğba Hatun, uzun bir aradan sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir