Gökcan Sanlıman "Loş Bir Sokakta"

Gökcan Sanlıman “Loş Bir Sokakta”

Gökcan Sanlıman “Loş Bir Sokakta”

Gökcan Sanlıman “Loş Bir Sokakta” isimli dördüncü stüdyo albümünü, dinleyicilerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Müziğinde kendi yaşanmış hikayelerini günümüzün popüler janralarıyla ustalıkla anlatan Gökcan Sanlıman’ın ilk şarkısı Bir Dokun Bin Aşk İşit, klibi ile birlikte müzikseverlerle buluştu.

Çağla Hadi Yarim

Albümün ilk çıkış şarkısı Bir Dokun Bin Aşk İşit’i Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde İstanbul Anadolu yakasında terkedilmiş bir fabrikada kliplendiren Gökcan Sanlıman, klibindeki detaylar ile öne çıkan bir çalışma ortaya koyuyor. Dans performanslarının yer verildiği klipte, Gökcan Sanlıman’a dansçı Elif Korkmaz eşlik ediyor.

Balad ve hareketli sekiz şarkıdan oluşan albümde söz ve müziklerin tamamı Gökcan Sanlıman’a ait iken albümün müzikal prodüktörlüğünü Gökcan Sanlıman ve Alper Atakan üstleniyor. Aranjmanlarda Gökcan Sanlıman ve Alper Atakan’ın yanı sıra Tolga Görsev, Alexei Tintaru ve Rıza Erekli gibi birçok değerli isim yer alıyor.

Rock müziğin birçok formunu içinde barındıran albüm, yapı itibariyle tek bir ilişkinin evreleri modern ve cesur biçimde farklı bakış açıları ile ele alıyor. Sound açısından renkli ve duygusal çeşitliliklerle zenginleşen albüm, gerek anlatım, gerek altyapı olarak alaylı ve melankolik ögeleri barındırıyor. Gökcan Sanlıman, melodilerinde ise aynı doğrultuda bazen yırtıcı bazen uysal bir duruş sergiliyor.

Hakkında elyricsy

Check Also

Ege "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Dedi!

Ege “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Dedi!

Ege “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” Dedi! Başarılı müzisyen Ege, bize iyi gelecek bir o kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.