Hira’nın İlk Etnik Deep House Çalışması "Zor Remix"

Hira’nın İlk Etnik Deep House Çalışması “Zor Remix”

Hira’nın İlk Etnik Deep House Çalışması “Zor Remix”

Aliexpress TR

Rap müzik ile adını duyuran Hira’nın ilk etnik deep house çalışması olan; sözü ve müziği kendisine, altyapısı Rexart’a ait olan “Zor Remix”, İstanbul’da çekilen live tadındaki müzik videosu eşliğinde Garaj Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluştu.

Zegas’ın Yeni Şarkısı “Sakın Ha”

Hira’nın vazgeçme ve başarma duygularının çatıştığı bir sürecin müzikal yansıması olan bu şarkı, özellikle ülkemizde yaşanan zorlukları etnik bir sound ile anlatmayı hedeflerken, acı-tatlı hisleri de beraberinde yaşatmaktadır.

Vevor Many GEOs

2018 yılından itibaren daha ağırlıklı rap organizasyonlarında, rap müzik coverları ile sahne alan Hira, “Duman Ol” isimli ilk teklisini, tasarım ve klip montaj gibi her evresinde yer alarak 7 Şubat 2020 de bağımsız bir sanatçı olarak yayınlamıştır. İkinci teklisi ’Porsche’ ise siyahi sanatçı arkadaşı Tina Diak ile feat olarak mini video klip ile PDND müzik etiketiyle 4 Eylül 2020 de yayınlanmıştır. Kendilerine gelen tepkilere özgürce cevap verdikleri bir single çalışması olmuştur. “Zor” ise 5 Şubat 2021 de Garaj Müzik etiketi ile yayınlanmıştır. Klibi ile yayınlanan bu üçüncü teklisinde, sanatçıların başarma ve vazgeçme arasındaki duygularını anlatmıştır. Son single çalışması olan Kumpas ise Effie isimli sanatçı ile feat olarak vintage bir klip eşliğinde 21 Mayıs 2021 de Garaj Müzik etiketi ile yayınlanmıştır.

Ayrıca sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olan Hira, yıllardır Hip-Hop kültürünün müzik, dans, grafitti gibi birçok dalının içinde bulunduğunu, bu kültür içinde büyüdüğünü ve kendisini müzikle bulduğunu belirtiyor. Tüm bunlarla Türkiye’de görmek istenilen işlere imza atmak istediğini ve Türkiye’yi dünyada temsil etme hedefi olduğunu söylüyor.

Game of thrones [SOI] RU+CIS

Hira’nın İlk Etnik Deep House Çalışması “Zor Remix” Video

Bir önceki yazımız olan Zegas'ın Yeni Şarkısı "Sakın Ha" başlıklı makalemizde "Sakın Ha", Elyricsy FM ve Müzik hakkında bilgiler verilmektedir.

Aliexpress TR
Vevor Many GEOs

Hakkında elyricsy

Check Also

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum” Hatice Şimşek’in müzik dünyasına merhaba dediği şarkısı “Akvaryum”, OnAir Sahne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Moglix [CPS] IN