Şahin Özlem'in Yeni Klibi "Vefasız Alem"

Şahin Özlem’in Yeni Klibi “Vefasız Alem”

Şahin Özlem’in Yeni Klibi “Vefasız Alem”

Aliexpress TR

Arabesk Müzik kulvarının gelecek vadeden isimlerinden Şahin Özlem arabeskin önemli eserlerinden “Vefasız Alem”le müzikseverlerin karşısında.

Müzik eğitimi olmayan, tamamiyle Allah vergisi sesi ve yorumuyla dikkatleri üstüne çeken Şahin Özlem, geçtiğimiz aylarda popüler müziğin başarılı ismi Oğuzhan Koç’un “Bulutlara Esir Olduk” şarkısıyla çıkış yaparak birçok müzik duayeni ve eleştirmenlerinden tam not aldı.

Aleyna Tilki’ye Tebrik Mesajları Yağıyor!

Vevor Many GEOs

Şimdi de arabesk müziğin en önemli ve okuması zor eserlerinden “Vefasız Alem”i yorumlayarak iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Şahin Özlem, Hak Yapım etiketiyle çıkan, sözleri Ali Tekintüre’ye, müziği Atilla Alpsakarya’ya, düzenlemesi prodüktör Aydın Kara’ya ait olan şarkı “Vefasız Alem”le kariyerinde emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Game of thrones [SOI] RU+CIS

Sadece şarkıya ve şarkıcıya odaklı çekilen klibin yönetmenliğini ünlü yönetmen Kemal Başbuğ üstlendi.

“Bu önemli eserle daha çok yüreğe dokunmak istiyorum. Çocukluğumdan beri Müslüm Gürses’in yolunda yürüyorum. Mimarlarım Hakan Altun ve Aydın Kara ile birlikte yorulmadan, emin adımlarla yürümeye ve güzel işlerle sevenlerin karşısında olmaya devam edeceğim.” diyen Şahin Özlem müzik eleştirmenleri tarafından güçlü sesiyle Arabesk Müzik kulvarının gelecek vadeden erkek şarkıcıları arasında yer alıyor.

Şahin Özlem’in Yeni Klibi “Vefasız Alem” Video

Bir önceki yazımız olan İl Capo’nun İlk Single’ı "Mermi" başlıklı makalemizde "Mermi", Elyricsy ve İl Capo’nun hakkında bilgiler verilmektedir.

Aliexpress TR
Vevor Many GEOs

Hakkında elyricsy

Check Also

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum” Hatice Şimşek’in müzik dünyasına merhaba dediği şarkısı “Akvaryum”, OnAir Sahne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Moglix [CPS] IN