Sıla Yeni Yıl Tarzıyla Hayranlarını Büğüledi!

Sıla Yeni Yıl Tarzıyla Hayranlarını Büğüledi!

Sıla Yeni Yıl Tarzıyla Hayranlarını Büğüledi!

Aliexpress TR

Sıla, yeni yılın ilk konserinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla bir araya geldi. Kerki Solfej’in kış konserleri kapsamında İstanbullulara harika bir akşam yaşatan sanatçı, sesi, güzelliği ve sade sahne stiliyle kendisini dinlemeye gelenleri adeta büyüledi.

Fazıl Say Kulüp Dizisini Umarım Herkes Seyreder

Konserine ‘Karanfil’ şarkısıyla başlayan Sıla: “Göz göze olduğumuz şahane bir akşam olacak. Sizin gözlerinize bakıp şarkı söylemek çok güzel. Evlere çok iyi dönmenizi isteriz. Ne güzel akşamdı, iyi ki gitmişiz demenizi isteriz. Bu akşamı ne kadar çok paylaşırsak o kadar güzel olur.”sözleriyle eğlencenin fitilini ateşledi.

Vevor Many GEOs

Sahnedeki enerjisi ve performansıyla seyircinin beğenisini toplayan Sıla, sade şıklığı ve zarafetiyle de göz kamaştırdı. Geçmişten bu yana en güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendiren şarkıcı, hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu. İki saat boyunca kaldığı sahneden büyük alkışlarla inen sanatçı, seyircisinden tam puan aldı.

Sahnedeki kıyafetleri ve tarzı her zaman büyük ilgi gören Sıla, yılbaşı öncesi 60 adet sahne kıyafetini Kansersiz Yaşam Derneği yararına Givin platformu üzerinden satışa çıkarmıştı.

Game of thrones [SOI] RU+CIS

Sıla Kerki Solfej’in kış konserleri kapsamında yoğun talep üzerine 15 Ocak Cumartesi akşamı yeniden Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirci karşısına çıkacak.

Sıla Yeni Yıl Tarzıyla Hayranlarını Büğüledi!

Bir önceki yazımız olan "2021’in En İyi Şarkıcısı" Belli Oldu Deniz Seki İtiraz Etti! başlıklı makalemizde 2021’in, Belli Oldu ve Deniz Seki hakkında bilgiler verilmektedir.

Aliexpress TR
Vevor Many GEOs

Hakkında elyricsy

Check Also

Bertan Aslan'nın Yaptığı Müzik Tüm Dünyanın Dilinde!

Bertan Aslan’nın Yaptığı Müzik Tüm Dünyanın Dilinde!

Bertan Aslan’nın Yaptığı Müzik Tüm Dünyanın Dilinde! 6iant adıyla müzik piyasasını alt üst eden Bertan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Moglix [CPS] IN