Zegas'ın Yeni Şarkısı "Sakın Ha"

Zegas’ın Yeni Şarkısı “Sakın Ha”

Zegas’ın Yeni Şarkısı “Sakın Ha”

Aliexpress TR

Rap müziğin en genç ve yetenekli isimlerinden Zegas yeni şarkısı “Sakın Ha”yı B/POP etiketiyle yayınladı.

Yeni şarkısı “Sakın Ha” ile ilgili konuşan Zegas, “Hayallerimi yıkan çok oldu ama ben her seferinde daha da hırslandım. Bu şarkıyla kariyerimde yeni bir sayfa açtım, 2022’de birçok şarkıyı daha yayınlayacağız.” dedi.

Emrah’ın Yeni Çalışması “Ayakta Kal Yüreğim”

Vevor Many GEOs

İzmir sokaklarında kendine has tarzıyla yazıp bestelediği parçalarını seslendirirken keşfedilen Zegas, müzik kariyerinin 7. profesyonel çalışması ile karşımızda. 2006 yılında rap müzik ile tanışan, küçük yaşlardan bu yana şiirler yazarak kendisini geliştiren genç müzisyen Zegas, 2012’de ilk konserine çıkmıştı.

Zegas’ın sözü ve müziği kendisine ait olan yeni çalışması “Sakın Ha”nın kayıtları Ozan Çolakoğlu’nun sahibi olduğu Ozinga Production stüdyosunda yapılırken, düzenlenmesi Utku Ünsal ve Emre Kıral, video klibi ise Cenkay Keser imzası taşıyor.

Game of thrones [SOI] RU+CIS

Zegas’ın Yeni Şarkısı “Sakın Ha” Video

Bir önceki yazımız olan Samy Ertan Kendine Has Yorumu İle "Tükeneceğiz" başlıklı makalemizde "Tükeneceğiz", Elyricsy FM ve Has hakkında bilgiler verilmektedir.

Aliexpress TR
Vevor Many GEOs

Hakkında elyricsy

Check Also

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum”

Hatice Şimşek’ten Çıkış Şarkısı: “Akvaryum” Hatice Şimşek’in müzik dünyasına merhaba dediği şarkısı “Akvaryum”, OnAir Sahne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Moglix [CPS] IN